Новини

МОЗ повідомляє про старт тендерів на закупівлю ліків за бюджет 2018 року

ПРООН_Медпросвіта

Міжнародна організація ПРООН в Україні оголосила перші тендери на закупівлю ліків. Більша частина лотів стосується дитячих захворювань.

«Міжнародна організація оголосила збір заявок на поставку лікарських засобів в рамках напрямів «Закупівля медикаментів для дітей, хворих на нанізм різного походження» та «Закупівля антирезусного імуноглобуліну для запобігання гемолітичної хвороби новонароджених»  (загалом – 4 лоти) національної програми охорони громадського здоров’я в Україні», — йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Більша частина бюджетів минулих років на закупівлю ліків вже використані. Завдяки оптимальним цінам, які обирали в міжнародних організаціях вдалось суттєво зекономити. При цьому залишки коштів були направлені на закупівлю додаткових лікарських засобів та медичних виробів.

Супрун вимагає скаржитись на лікарні, які вимагають від пацієнтів благодійні внески

Заявки на участь в тендерній процедурі фармацевтичні кампанії зможуть подавати до 10:00 понеділка, 21 травня 2018 року.

Необхідно зазначити, що не обов’язково Україна отримає ліки в найкоротший термін. Згідно з укладеними договорами між Україною та міжнародними організаціями ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agency термін поставок може бути відкладений до півроку.

МОЗ направляє ще одну партію ліків в регіони

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції