Новини

МОЗ повідомляє про поставку препаратів для лікування гемофілії в Україні

ПРООН_Медпросвіта

Згідно офіційному повідомленню МОЗ, ПРООН закупило в повному обсязі препарати для лікування гемофілії за кошти держбюджету 2017 року.

Фактори коагуляції крові, вартість яких за офіційними даними становить 155 мільйонів гривень, будуть розподілені та передані в медичні установи по всій країні в найкоротший термін. Це необхідно для забезпечення пацієнтів сучасними ліками, яких вони потребують на постійній основі.

Одночасно з цим в Міністерстві охорони здоров’я знову нагадали, що через Міжнародні закупівельні кампанії вдається економити значні кошти, які надаються державним бюджетом для закупівлі ліків для України. Цього разу, завдяки закупівлям через ПРООН, вдалось зекономити суму у розмірі 36 мільйонів гривень. Керівництво відомства має намір направити ці кошти на додаткову закупівлю ліків по гемофілії.

Також цього разу вдалось забезпечити своєчасну поставку медичних препаратів без затримок до України згідно з узгодженим графіком поставок.

Супрун: Закупівлі ліків через міжнародні організації були тимчасовим явищем

Нагадаємо, що офіційні договори з міжнародними організаціями ЮНІСЕФ, ПРООН та Crown Agency керівництво Міністерства підписало ще на початку минулого року. Тоді ж були офіційно запущені закупівлі за кошти державного бюджету 2016 та 2017 років. Протягом року спостерігались проблеми з поставками ліків, термін придатності яких був менше місяця, деякі затримки та інші проблеми. При цьому, Кабінет Міністрів України визнав співробітництво з цими організаціями ефективними.

Комментировать

Нажмите для комментария