Новини

МОЗ повідомляє про 94 дитини, які отруїлися на шкільній лінійці невідомою речовиною

МОЗ_Медпросвіта

51 дитину госпіталізували після звернення, 11 дітей було направлено до реанімаційного відділення у Черкасах. На місце події вилетіли Володимир Гройсман та Уляна Супрун.

«11 дітей досі залишаються у реанімації. Їхній стан стабільний. Загалом до обласної лікарні звернулося 94 дитини, 53 із них госпіталізовано. Також було госпіталізовано двоє дорослих. Усі потерпілі перебувають під наглядом лікарів. Встановлено, що отруєння відбулося локально на території, де проходила лінійка, — постраждалих за межами школи немає. Очікуємо результатів аналізів ґрунту, води та повітря», — повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Весь день на місці події працює МЧС та правоохоронні органи, проте, досі не встановлено якою саме речовиною були отруєні діти.

Оптимізація медзакладів: зайве не купуватимуть, а «зайвих» — звільнять

Першу інформацію стосовно ситуації у Черкасах надав голова уряду Володимир Гройсман у своєму Twitter. Він повідомив, що з ним до міста приїхали лікарі з Києва, які допомагають своїм черкаським колегам.

«Організуємо лабораторну підтримку. Також тут залишаються лікарі з Києва, які приїхали разом з нами», — написав Гройсман.

В Міністерстві охорони здоров’я продовжують слідкувати за ситуацією та обіцяють повідомити про всі подробиці справи.

Директор НСЗУ: Медзаклади вторинного і третинного рівня готуються до реформи

Комментировать

Нажмите для комментария