Новини

МОЗ повідомляє, що всі вакцини проти кору поставлені в регіони

иголка шприца_шприц_медпросвіта

Партія вакцин розміром 220 тисяч доз прибула до України та вже розподілена по регіонах. Остання партія прямує до Чернігівської області.

«Всі регіони вже забезпечені вакцинами від кору, паротиту, краснухи, окрім Чернігівської області, яка сьогодні (6 березня – Медпросвіта) отримає свою партію», — повідомляє заступник міністра охорони здоров’я Ольга Стефанішина.

Тепер все задежить від обласних департаментів. Саме їм належить своєчасно розподілити вакцини між районами в регіоні відповідно до кількості захворюваних та потреби населення у вакцині й подбати про те, щоб якомога більша кількість людей пройшла вакцинацію.

«Згідно нашої інформації, станом на 5 березня тільки Київ та Житомирська область розподілили вакцини по всім регіонам», — заявляє Стефанішина.

В МОЗ збираються запровадити закупівлі ліків через міжнародні організації на 3 роки вперед

Нагадаємо, що поставку вакцини проти кору 27 лютого було організовано у найкоротший термін. Партія розміром 220 тисяч вакцин – це лише перша частина від запланованих поставок. Ще 800 тисяч доз Міністерство охорони здоров’я очікує до кінця березня та 77 тисяч — наприкінці травня. Цієї кількості вакцин, за попередніми розрахунками, буде достатньо для того, щоб запобігти поширенню кору в Україні.

Кожна сільська амбулаторія Львівської області вже забезпечена комп’ютерами

Комментировать

Нажмите для комментария