Новини

МОЗ повертається до 150 балів ЗНО для вступу в медичні вищі навчальні заклади

Семейный врач_Медпросвита

В.о. міністра Уляна Супрун заявляє, що цього року в медичні ВНЗ вступили абітурієнти, де за профільними предметами було набрано лише 100 балів.

В першу чергу в Міністерстві звинувачують таку вільну можливість для вступу в ВНЗ через колосально розгалужену мережу медичних навчальних закладів по всій Україні. Наприклад, Лінчевський сподівається впровадити, так звану, конкуренцію серед закладів. Коли студенти туди просто не будуть йти навчатись, вони будуть змушені закритись.

Супрун в той же час повернулась до питання про 150 мінімальних балів ЗНО для вступу.

Польща відміняє додаткову атестацію для українських медиків або «нас нікому буде лікувати»!

«Вкотре наполягаємо, що 150 балів — це базовий рівень, яким мусить володіти учень, що прагне стати лікарем. У медичних університетах України повинні бути студенти, які готові важко працювати, щоб опановувати складну професію. Це потрібно, аби в майбутньому нас лікували гідні лікарі», — зазначає Уляна Супрун.

Нагадаємо, що влітку за ініціативою народних депутатів було від терміновано наказ, який передбачав запровадження мінімального балу до вступу, навіть, якщо мова йде про навчання за контрактом.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Окремо треба підкреслити, що кількість абітурієнтів цього року значно знизилась, через те, що молодь не може зрозуміти, як в майбутньому їм працювати. В той же час, найбільш активні студенти вже обирають для себе програми стажування за кордоном, або шукають можливість піти в інтернатуру в сусідніх європейських країнах.

Комментировать

Нажмите для комментария