Новини

МОЗ України сильніше контролюватиме операційні процеси закупівлі ліків

За словами Віктора Шафранського, цього тижня розвезено по регіонам два препарати для лікування туберкульозу на суму майже 5 млн грн. та розпочато доставку лікарських засобів для лікування онкологічних хворих дорослого віку на суму 3,5 мільйонів гривень

На сьогоднішньому робочу засіданні українського уряду в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський повідомив про те, що міністерство охорони здоров’я України посилить контроль за усіма операційними процесами, які супроводжуються закупівлею ліків для українських лікарень через міжнародні фахові організації.

За його словами, з 3 по 6 травня постачається 227 тисяч доз вакцин КПК для профілактичних заходів таких захворювань як – кір, епідемічний паротит, краснуха.  Нагадуємо, що усі ці вакцини куплені за кошти українського держбюджету Дитячим  фондом ООН.

Та цей момент деякі українські регіони отримали два препарати, якими лікують туберкульоз, на загальну суму 5 мільйонів гривень і почали поставки тих ліків, які використовуються при  лікування онкохворих на суму 3,5 мільйонів гривень.

За словами Віктора Шафранського, з 10 травня почнеться розвезення по лікувальних закладах українських областей антиретровірусних ліків (150 мільйонів гривень).

На даний момент, прокоментував в.о. міністра охорони здоров’я, проводиться інтенсивна робота, щоб пришвидшити реєстрацію цих вакцин, що, у свою чергу, допоможе, якнайшвидше доставити імунобіологічні препарати до закладів охорони здоров’я України.

Читайте также: До українських регіонів була поставлена перша партія вакцин КПК

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook