Новини

МОЗ планує звільнити ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

За результатами роботи спеціальної комісії, яка перевірила діяльність НМУ ім. Богомольця, МОЗ вирішило розірвати контракт з Катериною Амосовою.

Відповідний наказ, за інформацію ІА «Інтерфакс-Україна», вже надруковано та ще 30 березня передано на підпис державному секретарю Міністерства охорони здоров’я Артему Янчуку. Згідно з наказом, Катерина Амосова звільняється за невиконання умов контракту з посади ректора університету. Статися це має 16 квітня.

Таке рішення обумовлене результатами перевірки постійно діючої комісії МОЗ, яка займається закладами та організаціями, що підпорядковані відомству, а також актом ревізії фінансово-господарської діяльності, листом Державної фінансової інспекції та листом від Державної аудиторської служби, головного управління Державної казначейської служби.

МОЗ відсторонює від роботи ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Катерину Амосову

Катерина Амосова вже підписала відповідні документи, які свідчать про те, що вона ознайомлена з наказом МОЗ про своє звільнення. Втім, ректорка не згодна полишити боротьбу і пообіцяла це рішення оскаржити в суді, повідомляє ІА «Інтерфакс-Україна». Також пані Амосова надала коментар щодо своєї відсутності на запланованому звіті в МОЗ стосовно роботи НМУ ім. Богомольця.

«В статусі відстороненої МОЗ позбавив мене обов’язків. Виникає питання: чому я повинна ходити на звіти у МОЗ, якщо в мене немає обов’язків?», — коментує К. Амосова.

Комісія МОЗ визнала роботу К. Амосової незадовільною і рекомендує розірвати контракт

Комментировать

Нажмите для комментария