Новини

МОЗ планує закупити ліки для дітей із психічними розладами

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

Міністерство охорони здоров’я затвердило частину номенклатури лікарських засобів, які закуповиватимуться за кошти бюджету на 2018 рік.

Всі ліки з цього переліку призначенні для лікування дітей із розладами аутистичного спектру, дітей із шизофренією, а також афективними, гіперкінетичними та іншими психічними розладами. Дана номенклатура є частиною оновленого плану закупівель, яку МОЗ затвердило в Кабінеті Міністрів України наприкінці минулого року для покращення загального стану здоров’я громадян.

В МОЗ збираються запровадити закупівлі ліків через міжнародні організації на 3 роки вперед

Перелік ліків складається з 32 позицій та включає дев’ять міжнародних непатентованих назв (МНН) у різних формах випуску.

Нагадаємо, що цього року було вирішено збільшити витрати на закупівлю лікарських засобів коштом держбюджету. Загальна сума склала 5,9 мільярдів гривень.

Міністерство охорони здоров’я розпочало закупівлі за бюджетні кошти на 2018 рік

Всі закупівлі наразі проводяться через міжнародні організації: Crown Agency, ЮНІСЕФ та ПРООН. Кабінет Міністрів України визнав роботу цих організацій, як вигідну для України, адже за час співпраці вдалося досягти збільшення обсягу закуплених для системи охорони здоров’я лікарських засобів та медичного обладнання без збільшення фінансування з держбюджету.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook