Новини

МОЗ планує впровадити планові закупівлі на три роки вперед замість одного року

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що відповідна пропозиція про планування закупівель на три роки вперед уже подана.

“Ми вже подали пропозицію щодо введення трирічного планування у сфері державних закупівель ліків. Сьогодні ми маємо закуповувати ліки на 2020 рік, а не на 2018 рік”, — сказала Супрун.

У Міністерстві охорони здоров’я впевнені, що таким чином вдасться краще забезпечити галузь охорони здоров’я необхідною кількістю ліків. Також зміна в закупівлях дозволить не залишати без лікарських засобів медичні установи.

Зазначимо, що про плани змінити режим закупівель лікарських засобів уже повідомлялося раніше. Одразу після свого призначення на посаду заступника міністра охорони здоров’я Ольга Стефанишина також говорила про те, що МОЗ планує перехід на трирічні закупівлі.

Супрун оголосила 3 вимоги Нацслужби здоров’я до лікарів первинки

Тим не менш, профільний Комітет із питань охорони здоров’я на чолі з Ольгою Богомолець дотримується думки, що закупівлі, які наразі проводяться через Міжнародні організації ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agency, не відповідають національним інтересам України.

Заступник голови МОЗ Стефанишина: МОЗ не планує скорочувати лікарів і лікарні

Комментировать

Нажмите для комментария