Новини

МОЗ планує використовувати приватні інвестиції в державних пілотних проектах

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Згідно з інформацією від прес-служби МОЗ України, наразі відомство розробляє алгоритм державно-приватного партнерства для бізнесу в рамках пілотних проектів в регіонах.

«Нова модель української охорони здоров’я, яку зараз впроваджує МОЗ України, є привабливою для бізнесу та інвестицій. З іншого боку – держава завжди потребує додаткових фінансових ресурсів. Автономізація медичних закладів та перехід на новий рівень якості медпослуг вимагає нової сучасної техніки, комфортних умов для пацієнтів тощо. Саме тому державно-приватне партнерство в системі охорони здоров’я України зараз актуальне, як ніколи», — заявляє заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

Одразу треба зазначити, що до медичної реформи дійсно потрохи приєднуються приватні підприємці. Наразі достовірно відомо, що ряд приватних медичних закладів первинної ланки офіційно підписали договори з Національною службою здоров’я України. Це дозволить їм, приватним підприємцям, отримувати кошти з державного бюджету за надання медичних послуг населенню в рамках гарантованого пакету медичних послуг.

В той же час МОЗ та НСЗУ планують розпочати другий, більш важкий, етап медичної реформи. Принцип фінансування «Гроші йдуть за пацієнтом» вже з наступного року мають впровадити в ряді медзакладів вторинної ланки. Наразі вирішується питання фінансування.

Супрун тікає від пікетуючих МОЗ онкохворих

Якщо коштів вистачить, реформу почнуть впроваджувати в усіх закладах охорони здоров’я України, якщо ні  — збираються створити декілька пілотних регіонів. В той же час, можливість залучити приватних підприємців можливо дозволить зібрати достатню кількість коштів на реформу по всій Україні.

Про реформу: Сьогодні нам пропонують «видалити мигдалики» через …

Комментировать

Нажмите для комментария