Новини

МОЗ планує розмістити в людних місцях аптечки та обладнати їх сучасними дефібриляторами

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

Відповідний проект-наказу МОЗ наразі проходить громадське обговорення. За ідеєю керівництва відомства, наявність аптечок і дефібриляторів у людних місцях створить більше можливостей для надання першої медичної допомоги до прибуття бригади ЕМД.

Особливу увагу у відомстві приділили осучасненню аптечок, яку було вирішено розділити на три типи. Кожен має чіткий функціонал.

І рівень (для території, де можлива одночасна присутність не більше ніж 30 людей) — до складу таких аптечок входитимуть бинти, лейкопластирі, медичні рукавички, термоковдра, плівка-клапан для штучної вентиляції легень;

ІІ рівень (не більше ніж 200 людей — торговельно-розважальні та навчальні заклади, будівельні майданчики, автозаправні станції тощо) — додатково додається механічний засіб для зупинення кровотечі, тонометр та атравматичні ножиці;

ІІІ рівень (не більше ніж 1 тис. людей) — аптечки буде укомплектовано лікарськими засобами та автоматичним зовнішнім дефібрилятором.

З 2020 року дітей більше не віддаватимуть в дитячі будинки – залишатимуть з рідними або прийомними батьками

Якщо в одному місці одночасно може зібратись більше ніж тисяча людей (наприклад, на НСК «Олімпійський», Київ), буде розміщено декілька наборів із дефібриляторами.

Комментировать

Нажмите для комментария