Новини

МОЗ планує оскаржити відновлення на посаді ректора НМУ К.М. Амосової

МОЗ_Медпросвіта

В МОЗ повідомили, що незгодні з рішенням Окружного суду міста Київ про поновлення Амосової на посаді та припинення перевірки діяльності НМУ ім. Богомольця.

В Міністерстві повідомляють, що за останній рік була проведена серйозна робота по покращенню стану медичної освіти в Україні. Насамперед повідомляють про збільшення мінімального прохідного балу ЗНО до 150 з профільних предметів. Таким чином у відомстві бажають відсіяти потенційно слабких студентів, які, на думку керівництва МОЗ, просто не зможуть стати професійними лікарями.

Окремо повідомляється про впровадження широкого конкурсу на вступ до медичних університетів. Нова система направляє державне фінансування у більшому розмірі в ті виші, куди поступають студенти з найвищими балами ЗНО. Принцип конкуренції введений МОЗ України має скоротити медичні університети з слабким рівнем підготовки фахівців та не допустити отримання медичної освіти тими недостатньо підготовленими студентами.

Всі навчальні корпуси НМУ ім. Богомольця заблоковано ланцюгами та замками. Фото

В МОЗ переконані, що всі нововведення, які були реалізовані та ті, які ще плануються викликають супротив з боку старих представників медичної освіти.

«Незалежний іспит зірвано. За допомогою протиправних тендерів з корупційним шлейфом відбувається спроба скасування ліцензії державного незалежного центру тестування. Студентів спонукають до «страйку». Корпуси університету зачиняються на ланцюги, навчальний процес примусово припиняється. Все це разом з відсутністю співпраці з комісією та Міністерством, спробою використання судової системи в політичних цілях є проявами масштабної кризи в системі медичної освіти.

В МОЗ просять не підтримувати «Всеуніверситетській» страйк НМУ ім. Богомольця

Міністерство подає апеляцію на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва про відновлення К.М. Амосової на посаді ректора НМУ. Наголошуємо, що ця ухвала є тимчасовим заходом, а не остаточним рішенням по суті справи. Комісія міністерства продовжує роботу та вивчає усі обставини справи зі зриву КРОКу в НМУ», — повідомляє прес-служба МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария