Новини

МОЗ планує закупити близько 80 мамографів і розподілити їх між областями відповідно до потреби

Цього року вперше в бюджет було внесено окрему статтю витрат на мамографи і виділено 188 мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю ОнкоПорталу заявила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко.

«На сьогоднішній момент оголошено торги і розпочато тендери. Відкривати конверти з пропозиціями ми будемо уже 30 листопада і тоді знатимемо, хто саме поставлятиме в Україну мамографи», — зазначила Павленко.

За її словами на виділені кошти МОЗ планує закупити близько 80 мамографів і розподілити їм між областями відповідно до потреби.

«В Україні і справді катастрофічно бракує радіологічного обладнання, наприклад, лінійних прискорювачів у нас 17, з яких реально працює 12. А потрібно – 200. Але це устаткування настільки дороге, що якщо ми закупимо хоча б один, це буде великий прогрес» — додала Павленко.

Нагадаємо, в Україні триває місяць боротьби з раком молочної залози.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитись за посиланням: http://onco.com.ua/articles/item/oleksandra_pavlenko_tsogo_roku_bude_zakupleno_mammografiv_mayje_na_200_milyoniv_griven

Комментировать

Нажмите для комментария