Новини

МОЗ підозрюють у держзакупівлі тест-систем російського виробництва через Crown Agency

Мусий_Медпросвита

Нардеп Олег Мусій офіційно заявив на засіданні комітету ВРУ. Профільний комітет збирається перевірити факти таких закупівель та направить запит до МОЗу.

“Сьогодні мною із трибуни ВР було озвучено кричуще питання закупівлі російських тест-систем через Crown Agents, які виробляються у Нижньому Новгороді, а потім, шляхом маніпуляцій та переклеювань етикеток — постачаються в Україну», — заявляє позафракційний нардеп.

Треба зазначити, що з початку 2016 року Міжнародні закупівлі за державні кошти постійно критикуються. В першу чергу це пов’язано з постійними таємними договорами між МОЗ та закупівельниками, які у відомості так повністю і не показали громадськості. Також неодноразово спостерігались випадки закупівлі препаратів з майже вичерпаним терміном придатності, про що свідчать звіти рахункової палати України.

Нова концепція ліцензування лікарів від Супрун має з’явитись вже в 2018 році

«Тому, у мене прохання — щоб ми внесли у порядок денний і на наступному засіданні комітету звернулися до МОЗу щодо закупівель у «Діагностичних систем Україна» протягом 2016, 2017, 2018 років, щоб вони надали нам повністю всю інформацію про ці держзакупівлі”, — заявив нардеп.

Наразі вже відомо, що рішення буде прийнято на найближчому пленарному засіданні профільного комітету, після чого звернення направлять до МОЗ. Якщо ж відповідь не буде надана, далі можна очікувати передачу справи до правоохоронних та антикорупційних органів.

Про реформу: Сьогодні нам пропонують «видалити мигдалики» через …

Комментировать

Нажмите для комментария