Новини

МОЗ підозрює лікаря з Охматдиту у корупції

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

МОЗ України офіційно звернулось до правоохоронних органів, щоб перевірити інформацію у ЗМІ щодо лікаря, який вимагав за лікування онкохворої дитини у Охматдиті 5 000 долларів.

«Лист до Національної поліції, Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури надіслали сьогодні, 19 червня. МОЗ закликає відповідні органи провести перевірку можливих протиправних дій співробітників НДСЛ «ОХМАТДИТ» та вжити необхідних заходів», — йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ України.

Цікаво те, що інформація про лікаря, який нібито вимагав гроші від батьків за те, що дитину покладуть на лікування саме у Охматдит опублікована у виданні «Українська правда». А цікаво це тим, що це інтернет-видання підтримує буквально всі ініціативи міністерства, знаходять лояльних до МОЗ експертів та інше. Наприклад, це видання активно публікувало новини щодо корупції в Інституті серця, особливо виділяючи його директора – Тодурова. А зараз звертається до Нацполіції як раз через матеріал «Української правди».

Скільки повинні працювати медичні працівники?

Так чи інакше, а це вже не перший випадок скандалу у Охматдиті. Тільки нещодавно МОЗ повідомило про затоплення нового корпусу Охматдит. В першу чергу підозрюють саме персонал закладу, який на думку МОЗ України виступає проти реформ відомства.

Ще раніше у закладі було проведено не зовсім прозорий конкурс на посаду керівника під наглядом керівництва МОЗ. У першому конкурсі МОЗ просто відхилило всіх кандидатів на посаду, а вже через другий конкурс керівником стала головний лікар Колимийської ЦРЛ, яка не викликала довіри у персоналу цього закладу.

Накази МОЗ за травень 2018

Комментировать

Нажмите для комментария