Новини

МОЗ перерозподілить залишки бланків тимчасової непрацездатності між регіонами

Найближчим часом бланки надійдуть в зазначені регіони, що дозволить забезпечити безперешкодну видачу листків тимчасової непрацездатності хворим

З метою врегулювання питання критичної нестачі бланків листків тимчасової непрацездатності у деяких регіонах, зокрема в Дніпропетровській, Київській області та в м. Київ, МОЗ України оперативно вирішує питання забезпеченням ними, поки тривають тендерні процедури закупівлі бланків на 2016 рік.

Зокрема, МОЗ України підготовлено наказ щодо перерозподілу бланків між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської (військово-цивільних) державних адміністрацій. Найближчим часом бланки надійдуть в зазначені регіони, що дозволить забезпечити безперешкодну видачу листків тимчасової непрацездатності хворим.

Окрім того повідомляємо, 30.03.2016 р. МОЗ України розпочато процедуру тендерних закупівель бланків листків тимчасової непрацездатності на 2016 рік. На 29.04.2016 р. заплановано розкриття пропозицій учасників торгів. Після завершення тендерної процедури та виготовлення бланків вони будуть направлені в регіони відповідно до поданих заявок.

Читайте также: C 25 апреля начнутся поставки онкопрепаратов в регионы Украины

Комментировать

Нажмите для комментария