Новини

МОЗ передасть функцію епіднагляду та контроль лабораторним центрам у 2020 році

Згідно з повідомленням МОЗ, наступного року буде змінено форму фінансування лабораторних центрів та їм нададуть функцію епідемічного контролю і епідемічного наляду.

«Законопроект, який буде поданий, передбачається необхідність створення нової мережі закладів, котрі будуть здійснювати епідемічний контроль, епідемічний нагляд. Це перегляд усіх закладів системи, які на сьогодні існують. Є досить рутинна робота з регіонами, як реорганізувати, оптимізувати, оскільки вони не виконують свою функцію для держави», — повідомла Зоряна Скалецька під час «години уряду» у залі Верховної Ради.

Таким чином лабораторні центри будуть передані місцевим владам, а кошти з державного бюджету лабораторні центри отримуватимуть від МОЗ в якості оплати за проведення лабораторних досліджень, як послуги.

ВРУ ухвалила бюджет на 2020 рік: Скільки коштів піде на зарплати медикам та програму медичних гарантій?

Окремо міністр охорони здоров’я повідомила, що в результаті реорганізації СЕС та передачі її функцій до Держпродспоживслужби лише загострили проблеми в сфері епідемічного нагляду. Більше того, фахівці вимушені досі працювати на застарілому обладнанні.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції