Новини

МОЗ передасть 10 тисяч вакцин проти кору в Закарпатську область

Після звинувачень у брехні стосовно наявності вакцин в регіонах зі сторони губернатора Геннадія Москаля, МОЗ вирішило передати 10 тисяч вакцин для Закарпаття.

Майже 10 тисяч вакцин проти кору буде передано в Закарпатську область в найближчий час. Про це офіційно повідомив переможець конкурсу на посаду генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Володимир Курпіта.

Нагадаємо, що за повідомленням губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля, Міністерство охорони здоров’я забезпечило область вакцинами проти кору лише на 20 відсотків від загальної необхідності для максимального збільшення рівня вакцинації.

«Постійно звертаємося в МОЗ із проханнями виділити Закарпаттю вакцини, а на наші звернення не приходять навіть відписки. І коли я бачу, як керівництво МОЗ говорить по телебаченню, що всі регіони забезпечені вакцинами, то відповідально заявляю – це брехня!» — заявив Москаль.

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звинуватив Супрун у брехні

Окремо Володимир Курпіта повідомив, що наразі Міністерство охорони здоров’я перевіряю ситуацію з дефіцитом вакцин в окремих регіонах країн. За попередньою інформацію, зараз в Україні в наявності приблизно півмільйона доз вакцин.

Через низькій рівень вакцинації МОЗ продовжить заходи по боротьбі з кором.

Комментировать

Нажмите для комментария