Новини

МОЗ: Пацієнт може перевірити, чи дійсно лікар набрав максимальну кількість пацієнтів

Задумчевый врач сложил руки, медпросвіта

У МОЗ нагадують, що поки лікар не набрав максимальну кількість пацієнтів, він не може відмовити комусь в підписанні з ним декларації.

Максимальна кількість пацієнтів для терапевта становить 2000, педіатра – 900, сімейного лікаря – 1800 осіб. При цьому мають враховуватись соціально-демографічні, інфраструктурні та інші особливості території, тому максимальна кількість пацієнтів в деяких регіонах може перевищувати норми, встановлені Міністерством охорони здоров’я.

МОЗ надало пояснення щодо відмови у підписанні декларації в мед закладах

«На початку кампанії майже виключені випадки, що усі лікарі медзакладу вже набрали оптимальну кількість. Якщо вам все-таки відмовляють у підписанні декларації з цих причин, ви можете:

  1. Звернутися до головного лікаря, який підтвердить чи спростує інформацію про кількість пацієнтів, яку набрали лікарі медзакладу.
  2. Якщо головний лікар відмовляється надати роз’яснення, зверніться до місцевого управління охорони здоров’я із заявою на його ім’я керівника управління.
  3. Ви можете поділитися своїм досвідом у спеціальній формі зворотнього зв’язку МОЗ України: https://goo.gl/forms/CL2mQGT20GwgOBAn2.
  4. Ви завжди можете обрати інший медичний заклад, де вам будуть раді. Гроші за ваше обслуговування мають отримати ті медичні заклади й лікарі, які готові до змін», — пояснюють у МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції