Новини

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

гроші, заробітня плата лікарів_медпросвіта

Зарплата лікарів вторинної ланки нарешті стала відома. МОЗ офіційно повідомив, що вона становитиме 250% від середньої зарплати в Україні.

Так, згідно офіційно опублікованій інформації на сайті МОЗу, згідно із законопроектом №6327 у тариф закладається оплата праці медичних працівників не менша за 250 відсотків середньої заробітної плати в Україні за липень року, що передує року, в якому будуть застосовуватися тариф.

У випадку, якщо б законопроект вже був прийнятий та реформа вже б зачепила вторинну ланку, то на сьогодні середня зарплата лікаря-спеціаліста дорівнювала б 15 400 гривень без оподаткування.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Окремо треба підкреслити, що ця сума знаходиться на тому ж рівні, на яку претендують за реформою сімейні лікарі після всіх оподаткувань, а також виплати коштів за роботу медсестер, оренду, тощо. При цьому, МОЗ обіцяє забезпечити дохід на місяць сімейним лікарям в середньому 53 тисячі гривень.

Також зміниться взагалі система нарахування зарплат лікарям. Після автономізації медичних закладів, взагалі перестануть в медичній системі використовуватись тарифні сітки. Формування ринку зарплат буде вільним в Україні, а процес працевлаштування для медичних працівників буде максимально наближеним до випадків працевлаштування в приватних клініках. Індивідуальні умови, зарплати та інше.

Згідно плану реформ, зміни на вторинній ланці почнуться не раніше 2019 року.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

3 комментария

Нажмите для комментария

  • Так ж коли заклн буде підписаний, а то цю рекламу 150 раз читаю. Краще підпишіть закон і дайте зарплату, а то популізм як завжди. Медикам все обіцяють і обіцяють а вони все незадоволені і незадоволені (((

  • Бедные врачи, куда не придешь сплошное вымогательство. Я уже молчу о таксах на все, от узи до любой операции. И никого не волнует, как ты попал в больницу — планово или по скорой помощи. Везде озвучиваются таксы, при людях , без стеснения. Какую зарплату им надо дать, чтобы их она устроила? Медицина в Украине уже давно превратилась в частную лавочку, где медики работают на карман, создавая все условия людям, чтобы они им платили.