Новини

МОЗ опублікувало інформацію щодо планової вакцинації для дорослих впродовж року

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

У відомстві нагадали про велику кількість щеплень, які дорослі українці просто ігнорують, через те, що отримували якісь щеплення в дитинстві.

«Існує міф, що щеплення роблять лише у дитячому віці. Проте насправді імунітет проти деяких захворювань зберігається не на все життя, тому періодично необхідне повторне введення вакцин – ревакцинація», — зазначено в офіційному повідомленні МОЗ України в соціальній мережі Facebook.

Особливу увагу населенню, на думку МОЗ, необхідно приділити вакцинації від дифтерії і правця, через те, що імунітет після щеплення зберігається лише на 10 років. Ризик захворювання можна знизити одразу ж після повторного щеплення, яке пацієнти можуть отримати в державних закладах охорони здоров’я безоплатно.

Окремо МОЗ приводить календар профілактичних щеплень для дітей та дорослих.

Передусім перевірте наявність щеплень проти кору, краснухи та паротиту. Вакцини КПК є безоплатними для дітей і дорослих із груп ризику: медиків, освітян, студентів, військових, учасників Операції об’єднаних сил. Усі інші дорослі можуть придбати вакцину за власний кошт в аптеці і пройти щеплення у закладі охорони здоров’я.

«Оскар» для врачей. О событии от первого лица

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook