Новини

МОЗ оголосив конкурс на стажування в Канаді для українських лікарів

стажування в Канаді українських лікарів

Разом з Канадсько-українським фондом МОЗ оголошує конкурс на участь в навчальному курсі по невідкладній меддопомозі для сімейних лікарів, які пройдуть в Канаді.

Курс складається з пленарних лекцій, інтерактивних групових занять та тренінгів з підвищення кваліфікації. Навчання проходитиме з 19 по 21 січня 2018 року в провінції Альберта в Канаді.

Кандидати повинні мати не менше одного року стажу роботу в сільській місцевості.

Заявки на участь в конкурсі з усіма необхідними документами, включаючи мотивуючий лист і диплом українського медичного університету приймаються до 24 листопада. Основуючись на даних резюме та мотивуючих листів будуть складені короткі описи кандидатів, після чого вони будуть запрошені на співбесіду на англійській мові через Skype.

«Ці кандидати повинні надати рекомендаційний лист від головного лікаря або представника департаменту охорони здоров’я в їх регіоні для підтвердження медичної практики», — повідомляє прес-служба МОЗу.

Одразу відзначимо, що будуть оплачені вартість навчального курсу, переліт, трансфери по Канаді, проживання, а також вартість канадської візи та харчування.

Умови конкурсу:

На основі резюме та мотиваційних листів буде складено короткий список претендентів, яких запросять на усне інтерв’ю англійською мовою через Скайп. Ці кандидати повинні надати рекомендаційний лист від головного лікаря або представника департаменту охорони здоров’я у їхньому регіоні для підтвердження медичної практики.

Канадсько-Українська фундація оплачує:

— вартість навчального курсу;

— міжнародні перельоти та внутрішні трансфери в Канаді;

— проживання;

— вартість канадської візи;

— харчування.

Заявники повинні мати діючий або оформити закордонний паспорт. Кандидати зобов’язані самостійно отримати канадську візу, вартість якої їм буде відшкодовано. Канадсько-Українська фундація надасть лист підтримки з поясненням мети подорожі та фінансові гарантії.

Опис навчального курсу: https://goo.gl/ymzDk9

Комітет з конкурсних торгів МОЗ України оголосив ще 6 процедур закупівель

Комментировать

Нажмите для комментария