Новини

МОЗ офіційно підтвердило смерть 17 дітей після імунізації

Курпіта_Медпросвіта

Генеральний директор «Центра громадського здоров’я МОЗ» Володимир Курпіта офіційно повідомив про фіксацію 17 випадків смерті дітей після імунізації.

«У минулому році в Україні було зафіксовано 17 смертей дітей після імунізації. Але ніхто не чув про якісь негативні інформаційні сплески в ЗМІ», — зауважив гендиректор.

Водночас Курпіта визнає можливість того, що саме фармацевтичні компанії не дозволили як слід розповісти про кожний випадок смерті. В Україні тривають торгівельні війни, а ЗМІ хіба не повністю контролюються певними представниками олігархії.

«З урахуванням того, що кілька років тому на ринок вийшли індійські вакцини, інформаційні вкидання можуть бути ознакою війни за ринок. Другий момент може бути пов’язаний з політикою, оскільки ми живемо в країні популізму. Це можуть бути якісь політичні «розбірки», — наголосив Курпіта.

Порошенко обіцяє програми з Канади і спеціалістів з Хорватії для впровадження телемедицини

Нагадаємо, що певний час тому після імунізації померла ще одна дитина. Тоді, за рішенням ДП «Укрвакцина» було відкликано всю партію вакцин болгарського виробництва та заборонено їх використовувати. Але невдовзі МОЗ провело свою перевірку та постановило зняти заборону. Експерти від МОЗ, які займалися цим випадком, визначили, що вакцина мала належну якість, а смерть дитини не схожа на ускладнення після вакцинації.

Найстрашніші хабарники: НАБУ заявляє, що медицина лідирує у корупції

Комментировать

Нажмите для комментария