Новини

МОЗ офіційно затвердило єдиний державний протокол лікування хворих на COVID-19

Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19

Для ефективної боротьби проти коронавірусу нового типу COVID-19, міністерство офіційно затвердило протокол, який мають використовувати всі медзаклади України.

Відповідний документ ініційований Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим і підготовлений за два дні його роботи на посту очільника відомства.

«Вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення чи ліків. Більше того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн», — заявив Максим Степанов.

Офіційне звернення нового міністра охорони здоров’я Максима Степанова

Протокол призначений для всіх медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою. Його мета – встановити чіткий алгоритм призначення та застосування лікарських засобів для лікування груп пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою (COVID-19) при середньотяжкому, тяжкому та критичному її перебігу.

Детальніше з документом можна ознайомитися за посиланням.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook