Новини

МОЗ: Невакциновані діти не будуть допущені до дитсадків та шкіл

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я України офіційно повідомило, що дітей які не були вакциновані згідно з Календарем профілактичних щеплень не пустять до навчальних закладів.

Таке рішення відомства пов’язано з минулорічним рівнем захворюваності на грип та ГРВІ, а також цьогорічними спалахами кору по всій території України.

«Якщо у вашої дитини є протипоказання до щеплення, вона повинна отримати відповідну довідку у лікаря, коли проходить обов’язковий профілактичний огляд. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу», — йдеться в офіційному повідомленні МОЗ України.

Супрун розповіла, що повинен робити лікар первинки

Згідно із законодавством, відвідувати освітні установи можуть тільки ті, хто вакцинований згідно з Календарем профілактичних щеплень.

Нагадаємо, що наразі Україна знаходиться на першому місці в Європі за рівнем захворюваності на кір. Більше 50% випадків захворювання на кір майже із 50 000 по всій Європі, виявлено саме в Україні. Це пов’язано з низьким рівнем вакцинації серед населення.

Для протидії подальшим спалахам кору фактично по всіх медзакладах України діють кабінети вакцинації. Також були закуплені вакцини проти кору для дорослих, які знаходяться у групах ризику – вчителі, вихователі, медичні працвники та військовослужбовці.

Погано обладнані та недоукомплектовані медзаклади позбавлять ліцензії. Пояснення МОЗ

Комментировать

Нажмите для комментария