Новини

МОЗ направляє в регіони ліки проти дифтерії, сказу, правця та отрути змій

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Відповідним наказом МОЗ розподілило між регіонами 130 тисяч доз імуноглобулінів та антитоксинів. При цьому, ліки були отримані від Посольства Індії.

Весь вантаж імуноглобулінів та антитоксинів Україна отримала в якості гуманітарної допомоги. Мова йде про 35 000 доз протиправцевого імуноглобуліну, 79899  доз правцевого антитоксину, 900 доз дифтерійного антитоксину, 14 450 доз антирабічного імуноглобуліну та 1500 доз антитоксину проти зміїної отрути розподілені у регіони згідно потреб.

При цьому в Міністерстві зауважили, що оскільки вантаж гуманітарний, то саме регіональна влада має займатись доставкою лікарських засобів.

На медзаклади очікує оптимізація: закуповуватимуть лише необхідне, а «зайвих» звільнять

Треба додати, що Міністерство охорони здоров’я розпочало програму закупівель сироваток та імуноглобулінів проти ботулізму, дифтерії, препаратів для лікування малярії. Для цього була створена окрема програма, до якої включено 11 номенклатур.

Закупівлі вирішено провести при допомозі міжнародних закупівельних організацій, з якими МОЗ має договори. Це дозволить швидше почати використовувати закуплені лікарські засоби, адже вони будуть ввезені в Україну за спрощеною процедурою реєстрації.

Директор НСЗУ: Медзаклади вторинного і третинного рівня готуються до реформи

 

Комментировать

Нажмите для комментария