Новини

МОЗ направить ще 20 пацієнтів на лікування за кордон

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

Рішенням Кабінету міністрів було внесено зміни до Постанови КМУ №175 від 22 лютого 2017 року, які дозволять використати кошти, що залишились на рахунках закордонних клінік для лікування пацієнтів.

Активісти та сім’ї важкохворих пацієнтів, які не можуть отримати медичну допомогу в Україні, звернулись до МОЗ України з проханням направити на лікування за кордоном тих пацієнтів, які потребують послуг клінік, на рахунках яких утворились залишки коштів ще декілька місяців тому. У МОЗ розглянули це питання та запропонували зміни в Кабінеті міністрів України.

«Завдяки цьому рішенню за кошти, що були перераховані, але не використані клініками, можливо направити на лікування за кордоном близько 20 важкохворих пацієнтів, які перебувають на обліку. Всього, станом на 24 жовтня, на обліку хворих, які потребують лікування за кордоном, перебувають 59 українців. Для лікування цих пацієнтів необхідно більше 200 млн грн. Загалом цього року на лікування за кордон вже було направлено 177 пацієнтів на загальну суму близько 491 млн грн.», — повідомили у прес-службі МОЗ України.

Прем’єр: «Результати реформи в медицині можна буде побачити через 3-5 років»

Мова йде про 70,2 мільйони гривень, які з тих чи інших причин залишились на рахунках закордонних медичних закладів, в яких останні декілька років українці отримували медичну допомогу.

При цьому у МОЗ заявляють, що родичі важкохворих пацієнтів, які вже більше місяця пікетують під стінами відомства вже отримали відповідну інформацію. Рішення про відправку на лікування обіцяють прийняти найближчим часом і просять призупинити пікет.

Кір в Україні: За тиждень кількість хворих зросла ще 10,5%

Комментировать

Нажмите для комментария