Новини

МОЗ направило вакцини проти сказу в регіони

иголка шприца_шприц_медпросвіта

Антирабічні вакцини закуплені для профілактики сказу Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у розмірі 39 тисячі доз направлено в області.

У Міністерстві охорони здоров’я заявляють, що закуплені вакцини французького виробництва, які мають відповідні сертифікати якості та були прекваліфіковані ВООЗ.

Треба зазначити, що керівництво декількох областей України ще на початку весни повідомили про відсутність вакцини проти сказу в регіонах. Особливо гостро стояло це питання для Харківської області, де з початку року було зафіксовано велику кількість тварин хворих на сказ та декілька випадків нападу таких тварин на людей у Харкові та інших містах області.

Сказ у Харкові: За 4 місяці майже 100 осіб постраждало від тварин зі сказом

Неодноразово з обвинуваченнями у бік МОЗ стосовно відсутності вакцин проти сказу в регіонах звертався до громадськості і губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль. На його думку довготривале ігнорування забезпечення областей профілактичними вакцинами є злочинною діяльності зі сторони керівництва МОЗ,

В той же час необхідно зазначити, що партія вакцини проти сказу виробництва Sanofi за офіційною інформацією від ЮНІСЕФ була направлена в Україну ще 26 червня 2018 року, проте заява МОЗ про відправку вакцини в регіони була опубліковано лише через декілька тижнів.

Хто сказав, що скорочення не буде?

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook