Новини

МОЗ може дозволити використовувати закуплені вакцини проти кору для дорослих

МОЗ_Медпросвіта

Володимир Курпіта заявляє, що новий документ дозволить серйозно підняти рівень імунізації серед населення та запобігти подальшим спалахам кору.

«Ми зараз готуємо новий документ, який дозволить використання цієї вакцини для дорослих. Ми не очікуємо дефіциту вакцин, оскільки очікуємо, що ще буде одна поставка вакцин у червні місяці. І ще одна поставка вакцин у листопаді», — заявляє гендиректор Центру громадського здоров’я МОЗ України.

В той же час Курпіта заявляє, що рішенням МОЗ вже зараз вакцинація поширюється на всі дитячі вікові групи. Вакцинувати можна всіх дітей до 17 років, що дозволить підготувати населення до спалахів кору восени.

Нагадаємо, що за два останні тижні на кір захворіло майже 3 тисячі осіб. Наразі захворюваність шириться не тільки серед дітей, а й серед дорослих. Приблизно хворіють 60 відсотків дітей та 40% дорослих.

МОЗ офіційно підтвердило смерть 17 дітей після імунізації

ВООЗ рекомендує почати вакцинувати дорослих, які контактують з хворими безкоштовно. Мова йде в першу чергу про медичних працівників, викладачів та вихователів у дитячих садках.

В Україні прогнозують другий спалах кору

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції