Новини

МОЗ: Кількість хворих на рак в Україні досягло 1 мільйону осіб

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Директор Національного інституту раку Олена Колесник повідомила, що більше 1 мільйону громадян хворіють на рак. При цьому, кожен 4 чоловік та 6 жінка ризикують захворіти.

«Більше 1 мільйону громадян України хворіють на рак, ризик захворіти раком має кожний 4 чоловік, та кожна 6 жінка. Найважливішим фактором, що сприяє виліковності хвороби є діагностування та лікування будь-якого виду раку на ранніх стадіях. Щоби знизити показники смертності вкрай важливо уважно ставитися до власного здоров’я та здоров’я близьких, регулярно проходити елементарні профілактичні огляди та не зволікати, коли виявлені злоякісні утворення на передракових стадіях», — повідомляє Колесник.

Відзначимо, що більшість експертів згодні з думкою Олени Колесник, але зазначають, що реально змусити проходити медичні огляди українських пацієнтів просто неможливо. Більше того, реформа, що впроваджується Міністерством охорони здоров’я ніяк впливає на кількість та якість проходжень медоглядів.

Как дела у института Амосова? Из первых рук

Інша справа була б, якщо було запроваджено реальне страхування. Приватне, державно-приватне чи державне – то вже деталі. Різниця в тому, що страховий поліс буквально забов’язує проходити медичний огляд, інакше пацієнт ризикує залишитись без фінансової допомоги під час хвороби.

«Навіть найсучасніші технології є безсилими перед останньою стадією раку. Тому ми формуємо нову культуру спілкування лікаря і пацієнта, наголошуючи на важливості раннього виявлення цієї хвороби. МОЗ України переконане, що впровадження ефективних програм скринінгу, профілактики та ранньої діагностики дасть можливість рятувати тисячі  життів українців. Так, ще минулого року ми надали рекомендації регіонам щодо впровадження періодичних оглядів здорового населення з метою раннього виявлення онкологічних захворювань”, — сказав Ковтонюк

Унизил медика – пошел под суд!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції