Новини

МОЗ ініціює скасування дозволі на гомеопатію, народну медицину та цілительство

МОЗ_Медпросвіта

В Міністерстві охорони здоров’я розробили законопроект, який скасує всі спеціальні дозволи на заняття народною медициною, гомеопатію та інше.

Керівництво відомства переконано, що поки науковим методом не буде доказана ефективність гомеопатії, голковколювання, зняття вроків та інших подібних методів лікування людей, все це не має права на офіційний дозвіл на практику в Україні. Таким чином, люди будуть знати, що псевдо медицина не має підтримки зі сторони уряду і не схвалюється реальною медичною спільнотою та МОЗ України.

Дійсно, наразі в Україні надзвичайно розповсюджені різноматні трави, збори та інші методи лікування, які так і не були науково доказані. Як приклад в Міністерстві приводять, так званий, «бальзам Болотова». Його розробник офіційно представляється академіком та рекомендує свій продукт онкохворим та вважає, що його вживання може зробити життя людини вічніми. При цьому, сам «бальзам» виробляється із шлункового соку крокодилів.

Увага: Публічне обговорення  проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України»

Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський переконаний, що гомеопатія, ароматерапія, лікування п’явками, голковколювання та інші методи, які практикують народні цілителі – не є наукою.

«Воно вводить в оману пацієнта, пацієнт витрачає сили, гроші. Ми не полюємо за відьмами, ми не є інквізицією. Якщо хтось хоче гойдати маятник, крутити блюдце – це його справа, але це не медицина», — наголошує Лінчевський.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook