Новини

МОЗ ініціює реформу фінансування у системі охорони здоров’я

16 лютого 2016 року відбулося засідання робочої групи з питань реформи фінансування сфери охорони здоров’я за участю міжнародних експертів – Мелітти Якаб, головного економіста з питань охорони здоров’я Барселонського офісу з питань посилення систем охорони здоров’я Європейського Регіонального Бюро ВООЗ, Чарльза Норманда, декана факультету менеджменту і політики охорони здоров’я Школи Медицини Коледжу Трініті в м. Дублін та Ани Стер Йохансен, консультанта ВООЗ.

В ході конструктивного діалогу було обговорено ключові моменти Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України та запропоновано змістовні рекомендації, які після опрацювання будуть враховані.

Метою реформи є створення нової сучасної моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні, яка передбачає чіткі зрозумілі гарантії держави щодо медичної допомоги, кращий фінансовий захист для громадян у випадку хвороби, ефективний та справедливий розподіл публічних ресурсів та скорочення неформальних платежів.

Концепція пропонує практичні кроки, яких необхідно вжити протягом 2016-2020 років для забезпечення реформи фінансування охорони здоров’я в Україні – як пускового механізму реформи національної системи охорони здоров’я в цілому.

Читайте також: Медична реформа починається з автономізації закладів, — Ігор Перегінець

Комментировать

Нажмите для комментария