Новини

МОЗ готує до запуску перший пакет гарантованих медпослуг для первинки та спеціалізованої допомоги

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк повідомив, що перший в історії України гарантований пакет медичних послуг представлять громадськості вже восени 2019 року.

«Восени 2019 року ми представимо перший в історії України гарантований пакет медичних послуг. В нього увійдуть послуги первинної, спеціалізованної, амбулаторної, стаціонарної допомоги, а також екстрена, паліативна і реабілітаційна допомога», — цитує прес-служба МОЗ України заступника міністра охорони здоров’я.

Після офіційного запуску гарантованого пакету медичних послуг, пацієнти зможуть вільно обиракти медичний заклад та лікаря, в якого вони бажають лікуватись, враховуючи медичні послуг лікарів-спеціалістів, а Національна служба здоров’я України оплачуватиме вартість наданих населенню послуг.

МОЗ повідомляє про зростання інтересу до благодійної здачі крові в Україні

Особливу увагу необхідно звернути саме на механізм оплати. Авансових виплат НСЗУ здійснювати не буде. Механізм оплати передбачає фінансування виключно за надані населенню медичні послуги. Таким чином, якщо до лікарні з лікарями-спеціалістами ніхто не звертається – вони не отримають кошти з держбюджету, адже нікому не надали медичних послуг в рамках гарантованого пакету медичних послуг.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції