Новини

МОЗ готовий долучитися до опрацювання єдиної консолідованої редакції нового Закону «Про лікарські засоби»

В МОЗ під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри Павленко відбулося засідання робочої групи з питань дерегуляції фармринку. Окрім запланованого порядку денного, учасники обговорили ситуацію щодо нової редакції Закону України «Про лікарські засоби».

Як повідомила під час засідання Олександра Павленко, оскільки на сьогодні існують два альтернативних законопроекти, що стосуються нової редакції Закону «Про лікарські засоби», подані від народного депутата А. Шипко та народного депутата О. Мусія, а також, можливе подання додаткових редакцій, МОЗ України як регуляторний орган і як профільне міністерство готове долучитися до їх обговорення, надати свою законодавчу платформу та в рамках робочої групи з питань дерегуляції фармринку, яка працює при МОЗ, опрацювати єдину консолідовану редакцію, яку будуть підтримувати як представники депутатського корпусу, так і МОЗ.

«Новий закон «Про лікарські засоби» має однозначно бути, і ми готові консолідувати зусилля, щоб він з’явився в порядку денному профільного комітету Верховної Ради вже до кінця року, а для цього зрозуміти і позицію депутатів-авторів законопроектів, і стан готовності цих документів. Ми планували надати підтримку тому чи іншому існуючому законопроекту, але, враховуючи те, що протягом року даний акт так і не був поставлений на порядок денний Комітету ОЗ, та існує інформація проте, що вони будуть відкликатися, МОЗ готовий надати свою платформу для обговорення», — наголосила вона.

Запрошені представники від народного депутата А.Шипка, а також від Голови Комітету з питань охорони здоров’я ВРУ Ольги Богомолець, що були присутні під час засідання, висловилися за підтримку рішення про відновлення робочої групи, законопроект О.Мусія, як було повідомлено, ще перебуває на доопрацюванні та узгодженні, готового тексту, який можна презентувати, ще не має.

Комментировать

Нажмите для комментария