Новини

МОЗ Фінансування програми «Доросла онкологія» на 2019 рік зросло вдвічі

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

Прес-служба відомства офіційно повідомила про збільшення бюджету на закупівлі за напрямом «Доросла онкологія»  з 709 млн грн. до майже 1,6 мільярди гривень.

«За рахунок оптимізації розподілу коштів вдалося спрямувати додаткові кошти на напрям “Доросла онкологія”, аби значно підвищити забезпеченість ліками онкохворих. До передбачених за цим напрямом  на початку року 709 млн грн вдалося додати ще 910 млн грн, тобто збільшити фінансування більше ніж удвічі. Закупівлі на загальну суму близько 1,6 млрд грн дозволяють забезпечити 80% від потреби в препаратах, що наявні в державних закупівлях», — йдеться в повідомленні МОЗ України.

У відомстві переконані, що при правильному використанні виділених на закупівлю ліків, безоплатне забезпечення необхідними медикаментами від раку у 2019 році отримає вдвічі більше пацієнтів.  При цьому у відомстві підтвердили, що наразі напрям «Доросла онкологія» до 2019 року найбільш недофінансована, при тому, що на обліку пацієнтів з онкозахворюваннями знаходиться майже мільйон українців.

Кількість хворих на кір зростає: За минулий тиждень зафіксовано 2652 нових випадки

Наразі відомо, що у 2019 році можуть бути забезпечені такі напрямки, як туберкульоз, антиретровірусна терапія, трансплантація, скринінг, деякі орфанні захворювання та інші.

Робота в Польщі, Латвії та Естонії для українських медсестер та лікарів

Комментировать

Нажмите для комментария