Новини

МОЗ додасть субтест з англійської мови до ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1»

медВУЗ_Медпросвита

Заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський повідомив про нові зміни у медичній освіті. Субтест проводитиметься виключно на англійській з  2019 року.

В МОЗ вважають, що кожен медик має володіти іноземними мовами на високому рівні, особливо це необхідно міністерству для того, щоб дозволені міжнародні протоколи лікування в українській медицині дійсно почали використовуватись лікарями. Саме тому, субтест до іспиту планують додати вже в 2017-2018 роках.

Як обіцяють у МОЗ, перевірка знань студентів-медиків іноземної мови буде проходити у декілька етапів. У 2017-2018, 2018-2019 роках субтест будуть  проходити студент третього курсу з таких направлень, як «Фармація», «Загальна лікарська підготовка» та «Стоматологія». Іспит студент буде проходити на тій мові, котру він вивчає у ВУЗі.

В 2017-2018 навчальних роках субтест не буде впливати на результати ліцензійного іспиту. А вже у 2019-2020, субтест проводитиметься виключно на англійській мові. Коли саме результати субтесту дійсно зможуть вплинути на загальну оцінку Лінчевський поки не повідомив.

Комментировать

Нажмите для комментария