Новини

МОЗ: Для лікарів первинної ланки з 2018 року не будуть застосовуватись тарифні сітки

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Сімейні лікарі, терапевти та педіатри можуть вже потрохи відвикати від зарплатні за тарифною сіткою. Отримуватимуть за кількість пацієнтів.

Перші півроку 2018-го лікарі первинки будуть отримувати фінансування за кожного пацієнта та додатково зарплатню за тарифною сіткою. З 1 липня 2018 року, тарифна сітка для них не працюватиме. Кожну копійку зарплатні лікарі отримуватимуть відповідно до кількості пацієнтів, яку вони змогли набрати.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Крім того, весь цей час лікарі первинки додаватимуть своїх пацієнтів до бази E-health. Вони отримають свої кабінети та бази.

За перші півроку вже буде створена Національна служба здоров’я України. Саме вона буде замовником послуг у лікарів та медичних закладів. Саме туди, через систему E-health, лікарі первинки направлятимуть свої звіти про роботу і за це отримувати зарплатню.

Надутий:«На Миколаївщині скупили всіх інтернів по 3,5 тисячі євро, утримання, хата, навчання мові»

Також треба додати, що після відміни тарифної сітки, лікарі, які надалі працюватимуть найманими працівниками в комунальних закладах первинної медичної допомоги, заключатимуть договори з медзакладом. Зарплата лікаря встановлюватиметься відповідно до кількості пацієнтів, яких він задекларує в договорі.

Комментировать

Нажмите для комментария