Новини

МОЗ: 5 стипендіальних програм та стажувань для українських медиків

МОЗ_Медпросвіта

Цього тижня Міністерство охорони здоров’я пропонує стипендіальні програми для урологів, грант для лікарів-неврологів, стажування в галузі дослідження раку та інше.

Стипендіальна програма Міжнародної спільноти урологів

Молоді та амбітні урологи, які мають менше 10 років лікарського стажу можуть прийняти участь в роботі Міжнародної спільноти урологів (Квебек, Канада).

Прийняти участь можна в якості наукового спостерігача. При цьому, кандидат на участь у стипендіальній програмі може самостійно обрати регіон і заклад, де він буде спостерігачем за наступним посиланням https://goo.gl/gL6ifo .

Кандидат повинен заповнити форму заявки та зв’язатися з центром/установою, де хоче проходити стажування, щоб обговорити можливість та деталі.

Спеціальність: Урологія.

Тип: Стажування.

Дедлайн: 31 березня 2018 року.

Грант: 5000 доларів США.

Період: 6 місяців.

Детальніше: https://goo.gl/StBo4q​

Стипендія на закінчення бакаларату у галузі психотерапії

Студенти першого курсу бакаларату за спеціальністю «Психологічне консультування та Психотерапія» мають повість закінчити бакалавврат в PCI College в Ірландії. Стипендія Ліама Маккарті надає можливість на 4 роки навчання, починаючи з вересня 2018 року, в провідному ВНЗ Ірландії. Після навчання студент отримає диплом бакалавра за спеціальністю «Психологічне консультування та психотерапія».

Диплом відповідає акредитації Ірландської Асоціації Психологічного Консультування та Психотерапії (IACP).

Стипендія покриває вартість навчання, але не покриває додаткові витрати (медичні послуги, участь у семінарах з особистого розвитку, тощо).

Дедлайн: 8 березня 2018 року.

Країна: Ірландія.

Тип гранту: бакалаврат;

Спеціальність: Психологія

Детальніше: https://goo.gl/bvsrY7​

Літнє стажування в галузі досліджень раку

Студенти-медики, якім цікаво отримати досвід лабораторних досліджень, можуть прийняти участь у 8-тижнєвій літній програмі в лабораторіях German Cancer Research Center. Це провідний німецький науково-дослідний центри експериментальної онкомедицини. Всі дослідження проходять на базі університетських клінік Німеччини.

Для того, щоб прийняти участь в літній програмі, кандидати мають подати англійською мовою заявку на участь за онлайн-формою. Кандидат має мати атестат середньої школи, виписку із заліково-екзаменаційної відомості, довідку про навчання у ВНЗ України та мати лист підтримки кандидата від наукового керівника.

Кандидати, які пройдуть в другий тур відбору, матимуть можливість обирати дослідницький проект.

Дати: 1 серпня – 30 вересня 2018 року.

Де: Гейдельберг, Німеччина.

Спеціальність: онкологія.

Рівень: магістратура.

Дедлайн: 1 березня 2018 року.

Детальніше: https://goo.gl/q4AMuZ

Стипендії для студентів-медиків на навчання у ВНЗ Словаччини

Розпочав роботу стипендіальний проект Фонду Scholarship in Slovakia, який залучає українських студентів на навчання у ВНЗ Словаччини. Наразі вже 14 студентів отримали стипендії та розпочали навчання у Словаччині.

У 2018 році українські студенти медичних факультетів можуть подати заявку на стипендію на навчання (бакалаврат) в Університет імені Коменського в Братиславі Бакалаврські (UNIBA):

  • 31 травня (вступний іспит у червні),
  • 31 липня (вступний іспит у серпні).

Дізнатися більше: https://goo.gl/W76RZ4

Дослідницький грант для науковців та лікарів, які спеціалізуються у параплегії

Дослідницький грант для науковців та лікарів, які спеціалізуються у параплегії

Міжнародний фонд досліджень в області параплегії, Швейцарія, щороку пропонує гранти лікарям та науковцям з усього світу на підтримку фундаментальних та клінічних досліджень в області параплегії – паралічу обох нижніх кінцівок.

Науковці та лікарі, які спеціалізуються у параплегії та дотичних дисциплінах, можуть подавати заявки на отримання грантів IRP кожні два роки. Для цього необхідно надіслати заявку на офіційний веб-сайт не пізніше 31 жовтня цього року, а у лютому наступного року Науковий комітет IRP, до складу якого входять міжнародні експерти у цій галузі, розглядає заявки, визначає найперспективніші проекти та рекомендує їх фінансування.

Гранти надаються згідно з рекомендацією Наукового комітету IRP на основі наступних критеріїв: міжнародна репутація науковця, оригінальність запропонованої методики, актуальність проекту.

Спеціальність: Неврологія.

Рівень: проведення досліджень.

Розмір гранту: CHF 75 000 на рік – якщо проект триває один рік; CHF 150 000 на рік – якщо проект триває два роки.

Дедлайн: 31 жовтня 2018 року.

Дізнатися більше: https://goo.gl/CxZGg8

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook