Новини

МОЗ: 22,5 мільйони українців вже обрали свого сімейного лікаря

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Речник відомства Олександр Ябчанка під час круглого столу «Медична реформа: як працює первинна ланка» повідомив про зростання підписаних декларацій.

«На сьогодні кількість громадян, які обрали свого лікаря — 22,5 млн осіб. Динаміка підписання декларацій — більш ніж обнадійлива. За результатами нещодавнього дослідження, на запитання, «чи ви задоволені вашим лікарем?» — 3/4 опитаних відповіли: «Так, задоволені». Ми вважаємо це успіхом. Це результат за 8 місяців», — повідомляє речник МОЗ.

Цікаво, що керівництво МОЗ на початку літа прогнозували меншу кількість підписаних декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами до кінця 2018 року. В цілому орієнтир був у межах 30 відсотків населення, але були готові стимулювати населення в разі спаду темпів підписання декларацій.

За словами речника МОЗ Олександра Ябчанки, результатами реформи первинної ланки за перші 8 місяців у відомстві задоволені. Окремо він звернув увагу і на те, що важливу роль в реформуванні галузі відіграє і місцева влада.

МОЗ: Електронна медична карта – як працюватиме та збиратиметься інформація про пацієнта?

«Перед тим, як Верховна Рада ухвалила законопроект «Про державні фінансові гарантії», ми рік проговорювали результати і можливі наслідки медреформи. Зокрема, як ми імплементуватимемо те чи те рішення. Далі почали підготовку до реалізації трансформації системи охорони здоров’я», — заявляє Ябчанка.

Послуги сімейного лікаря до червня 2019 року залишатимуться безкоштовними

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook