Новини

Москаль має намір відмовитись від заміни лікарів швидкої на парамедиків

Москаль_Медпросвіта

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль заявляє, що Супрун не розуміє специфіку регіону, а парамедики просто не встигнуть забрати пацієнтів до лікарні їдучи в гори.

«Специфіка Закарпаття в тому, що якщо сільське населення становить у середньому 30% по Україні, то в Закарпатті – 63%.  А як запроваджувати медреформу і створювати округи, коли у нас є гірські та високогірні населені пункти?», — заявляє Москаль.

Одразу ж він пояснює, що в регіоні є реальна необхідність в «УАЗіках» з лікарем швидкої допомоги, адже тільки вони зможуть проїхати через гірську та лісову місцевість та завчасно надати необхідну медичну допомогу пацієнту.

«І ми заберемо звідти, як каже Уляна Супрун, екстрену медичну допомогу і замінимо її на парамедиків. Я нічого цього робити не буду. Бо ці уазики «швидкої» у тих селах — єдине спасіння, тільки вони доїжджають по тих лісових дорогах між селами і рятують людей, бо там є лікар. Міністр – з іншої країни, з інших реалій, можливо, поняття не має, як тут влаштовано усе на Закарпатті і що з цим робити. Тут округи в тому вигляді, як пропонується, неможливо створити!», — заявляє губернатор області.

Супрун тікає від пікетуючих МОЗ онкохворих

Зазначимо, що це вже далеко не перша критика роботи в.о. міністра Уляни Супрун зі сторони губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля. Раніше він вже рекомендував відправити її додому саме через те, що вона не має досвіду роботи та розуміння специфіки України. Також він постійно звинувачує Супрун в затягуванні процесу надання області необхідних лікарських засобів та вакцин.

Про реформу: Сьогодні нам пропонують «видалити мигдалики» через …

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook