Новини

Монітори пацієнта отримав Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. М. Лук’янової НАМН України

Монітори пацієнта отримав Інститут педіатрії, акушерства і гінекології

Чотири додаткові монітори пацієнта надійшли як гуманітарна допомога до ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. М. Лук’янової НАМН України».

Завдяки отриманому обладнанню були доукомплектовані пологові зали і реанімаційне відділення закладу.

«Фізіологічних пологів у нас практично не буває, всі — патологічні. Наші пацієнтки — жінки з екстрагенітальними патологіями. Це, як правило, жінки з хворобами серця, нирок або крові, з онкологічними захворюваннями, — говорить Любов Слєпова, заступниця директора, головний лікар Інституту педіатрії, акушерства і гінекології ім. О. М. Лук’янової НАМН України. — Пацієнтки потребують ретельного моніторингу стану здоров’я як під час пологів, так і після них, тому в пологових залах монітори повинні бути обов’язково. Вони “спостерігають” за діяльністю серцево-судинної і дихальної системи: моніторять оксигенацію (те, що ми називаємо сатурацією), тиск, пульс, температуру тіла, пишеться кардіограма».

Основні життєві функції перевіряються перманентно протягом доби чи двох. Медичні працівники бачать показники і стан систем, відповідно, ухвалюють рішення щодо подальшого лікування.

Загалом в межах гуманітарної допомоги медичні заклади України отримали 892 монітори пацієнта.

Нагадаємо, за час воєнного стану МОЗ за підтримки партнерів була організована доставка гуманітарних вантажів з 35 країн світу, понад 4 тис. українських закладів охорони здоров’я отримали більше ніж 9 тис. тонн медичного забезпечення.

Комментировать

Нажмите для комментария