Новини

Місцева влада Ічнянщини на Чернігівщині придбала житло для лікарів, які працюватимуть в селі

амбулатория в селе, туберкулез_медпросвита

Для максимального забезпечення гідних умов праці та залучення до роботи кваліфікованих лікарів, місцева влада за свій кошти придбала гідне житло для медиків.

Ще на початку року місцева влада вирішили створити програму, яка б забезпечувала житлом медични кадри, які працюють в КЗОЗ «ІЧ ЦПМСД». Довгий час лікарі та фельдшери регіону не могли працювати повний день через те, що вони були вимушені повертатись додому в місто. При цьому, більшість кадрів не мали свого житла.

Ситуація змінилась, коли керівництво регіону вирішило виділити з районного бюджету сумму у розмірі 420 тисяч гривень для придбання будинку, в якому будуть жити лікарі.

Верховна Рада прийняла президентську реформу сільської медицини у другому читанні

«Лікувальні заклади можуть успішно функціонувати лише тоді, коли вони забезпечені кваліфікованими кадрами. Тому необхідно шукати стимули для молодих лікарі та фельдшерів, що вони їхали працювати в села та райцентри», — повідомляє головний лікар ЦРЛ Дмитро Івасюк

Молоде подружжя хірургів Білан вже отримали свої ключі від затишної оселі, в якій вони житимуть. До роботи час мінімальний, а тому вони завжди зможуть вчасно прийти та надати медичну допомогу в разі необхідності.

Реформа сільської медицини від президента: Новий законопроект запустить телемедицину на селі

Керівництво району в свою чергу зараз думають над забезпеченням транспортними засобами лікарів, які працюватимуть в селах та райцентрах.

Нагадаємо, що в.о. міністра Уляна Супрун свого часу вже повідомляла про те, шо місцеві громади мусять подумати, як їм залучати кваліфіковані кадри до роботи, та рекомендувала подумати про забезпечення житлом та транспортом лікарів та інший медичний персонал.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook