Новини

Мінсоцполітики та МОЗ ще повинні внести зміни в наказ 308/519 та тарифну сітку, щоб залишити парамедикам надбавки

Зарплатня лікарів_гроші_монети_медпросвіта

Незважаючи на те, що наказ, який скасував професію фельдшер та лікар-терапевт було прийнято   ще 26 жовтня, наказ 308/519 не оновили.

Згідно чинному наказу 308/519, схема тарифних розрядів посад керівних працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, що встановлюються за групами з оплати праці поки стосується лише старих професій. Через це медпрацівники б’ють на сполох, бо є побоювання залишитись без процентів за категорії та надбавок за стаж роботи.

В скорой не будет больше врачей и фельдшеров

Така реакція нормально, і ніхто нікого не обвинувачує, але є побоювання, що через такі юридичні пробіли, цим можуть скористатись нечесні керівники медзакладів та влада в регіонах. Надбавки отримують фельдшери, а працюють вже в Україні парамедики.

В той же час, залишається питання, кому бухгалтерія нараховуватиме зарплату, парамедику, якого нема в офіційній схемі тарифних розрядів, чи фельдшеру ШМД.

Професія «лікар-терапевт» була скасована наказом від 26 жовтня 2017 року N 1542

Втім, побоювання медиків можуть бути передчасними. Коли проходять такі зміни, всі ті кіпи документів оброблюються довго, а тому фінансова частина системи буде працювати по старому. Навіть, якщо на дверях вашого кабінету вже висить табличка «Лікар внутрішньої медицини», то вам персонально і далі нараховуватимуть зарплатню, як лікарю-терапевту.

Комментировать

Нажмите для комментария