Новини

Міністерство охорони здоров’я України взяло участь у 24-тій Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров’я 2015»

 29 вересня відкрилася 24-та Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я 2015», співорганізатором якої вже традиційно є Міністерство охорони здоров’я України. Учасниками виставки стали понад 250 вітчизняних та зарубіжних компаній.

Головною метою виставки є демонстрація здобутків як вітчизняної, так і зарубіжної медицини, передових, інноваційних методів лікування пацієнтів, налагодження професійного діалогу між представниками наукових, освітніх та громадських організацій, вітчизняних і закордонних виробників, ознайомлення з новітніми науковими технологіями та обладнанням з метою підвищення обізнаності та кваліфікації спеціалістів, розширення та вдосконалення методів та методик у лікуванні, використанні медичних препаратів нового покоління.

В рамках виставки, яка триватиме до 1 жовтня включно, передбачена окрема програма науково-навчальних заходів.

«Це чудова подія у світі медичної техніки, медичних виробів та медичного туризму! Нашою країною цікавляться, Україна рухається вперед і стає перспективною для співробітництва. МОЗ України вперше за 24 роки існування виставки встановив свій стенд, де розповів про пропоновані реформи. Реформа охорони здоров’я – це те, що відбудеться в будь-якому разі. Адже світ рухають люди, комунікації та інформація!», — зазначила у вітальній промові Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.

Комментировать

Нажмите для комментария