Новости

Міністерство охорони здоров’я розпочало закупівлі за бюджетні кошти на 2018 рік

лекарства, пилюли, таблетки, медикаменты_медпросвита

Кошти на закупівлю ліків вже готові для передачі міжнародним закупівельним організаціям. МОЗ винесло на громадське слухання перелік із 26 номенклатур.

Таке рішення пов’язане з тим, що частина ліків буде закуплена для нових програм. Наприклад, для лікування хвороби Гоше.

Для запуску закупівельного процесу необхідно затвердити кожну номенклатуру – цей крок є обов’язковим для роботи Міністерства та закупівельних організацій ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents.

Міністерство повідомляє, що цього року вперше з 2014-го вдалося вийти на чергові закупівлі ліків для України вчасно і ще до початку 2018-го року винести на громадські слухання перелік номенклатур.

Прес-служба відомства заявила, що на цей час готується ще 16 номенклатур, які також будуть винесені на слухання.

Тимне менш, закупівлі будуть проходити за старою схемою. Кошти переведуть на депозитні рахунки в міжнародні банки та використовуватимуть для розрахунків з постачальниками по факту укладання договору купівлі-продажу ліків.

Супрун: Закупівлі ліків через міжнародні організації були тимчасовим явищем

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я ще не витратило всі кошти з державного бюджету минулих років. Закупівлі за бюджет 2016 року майже завершені, а за кошти 2017-го року були розпочаті на початку серпня.

В Комітеті з питань охорони здоров’я переконані, що договори, які уклало МОЗ з міжнародними організаціями, не відповідають повністю інтересам України. Голова комітету Ольга Богомолець неодноразово повідомляла, що ці договори носять корупційний характер міжнародного масштабу.

Комментировать

Нажмите для комментария

Медична виставка ГалМЕД

Мы на Facebook