Новини

Міністерство охорони здоров’я буде реформовано до кінця 2018 року

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Окрім загальної реформи галузі охорона здоров’я наступного року планується кардинально змінити само Міністерство. Запрацюють нові директорати, куди працівники будуть відібрані за конкурсом.

«У 2018 році ми завершимо реформу нашого Міністерства охорони здоров’я і частини реформи Державної служби», — доповідає заступник міністра Павло Ковтонюк.

Нагадаємо, що реформа Державної служби була розпочата цього року Кабінетом Міністрів України за вимогою європейських та американських партнерів. Реформа направлене на те, щоб зробити роботу міністерств більш відкритими та прозорими для громадськості. Також ініціатива Кабміну, на думку експертів, дозволить в майбутньому більш ефективно використовувати державні кошти та інші ресурси.

«У МОЗі буде зовсім нова структура, яка буде складатися з 5 нових регіональних директоратів. Працівники в них будуть обрані на відкритих чесних конкурсах та будуть мати ринкові зарплати», — коментує Ковтонюк.

269 заяв отримало МОЗ на першому етапі конкурсного відбору на посаду гендиректорів МОЗ

Нагадаємо, що за рекомендаціями міністерства фінансів, зарплати нових керівників директоратів має становити не менше 50 тисяч гривень. Це необхідні витрати для залучення дійсно ефективних менеджерів. Також очікується, що середня зарплатня працівників директоратів становитиме приблизно 20 – 25 тисяч гривень.

МОЗ шукає 5 гендиректорів з мінімальним окладом 49 570 грн. Медики попрацюють за 3 000

Комментировать

Нажмите для комментария