Новини

Офіційно: Мінімальна зарплата лікаря-спеціаліста починатиметься від 18 000 грн

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Тетяна Донець офіційно повідомила, що мінімальна зарплатня лікаря починатиметься з 18 000 грн.

Згідно з законопроектами 6327 та 6604 від Уряду та МОЗу, за новими поправками до реформи, мінімальні зарплати лікарів становитимуть 250% від середньої зарплати в Україні на липень 2018 року.

МОЗ опублікувало заробітну плату лікарів-спеціалістів, яку вони отримуватимуть після реформи

За планом реформ, така зарплатня може бути встановлена медикам вже у другій половині наступного року. При цьому, нараховуватиметься вона за договорами з медичними закладами, а не тарифними сітками. Також Донець заявляє, що зокрема мінімальній зарплаті встановленої законом, медики отримуватимуть додаткові гроші за стаж, кваліфікацію та інше.

«Гроші на таке підвищення є, більш того медреформа передбачає майже дворазове підвищення витрат на медицину», — підкреслює Донець.

Яка реальна зарплатня у медиків? Фото платіжок та таблиця по містам України

Народні депутати розуміють, що на цей час, без реального підвищення зарплат медикам буде не можливо створити умови для запуску реформи. Підвищуючи бюджет медицини та зарплати лікарів, нардепи розраховують, що у медиків дійсно буде мотивація підключатись до реформи.

Також Донець офіційно заявляє, що з реформою та зміною фінансування, заборгованості по зарплатні для медиків більше не буде.

Комментировать

Нажмите для комментария