Новини

Мінекономрозвитку та Мінфін профінансують ремонт у Національному інституті раку

Справа проти Гройсмана

За дорученням Гройсмана буде виділено кошти на ремонт корпусу Національного інституту раку, де проводиться хіміотерапевтичне лікування онкогематологічних хворих.

Таке рішення було прийнято після отримання відповідного запиту від Інституту, в якому керівництво медичної установи повідомило про необхідність термінового ремонту покрівлі, яка перебуває в катастрофічному стані. Через це пацієнти знаходяться в корпусі з постійно підвищеною вологістю, яка негативно впливає на стан хворих.

«Вологість негативно впливає на стан пацієнтів, тому лікування тяжко хворих з використанням трансплантації кісткового мозку розпочато в 2016 році в новому хірургічному корпусі на базі дитячого відділення, де є належні санітарні умови», — йдеться в офіційному поясненні.

В Інституті раку повідомляють, що ремонт покрівлі вже було проведено за благодійні кошти, але він дав лише тимчасовий ефект. За декілька років покрівля знову занепала і вже реально вимагає екстреного ремонту. За попередніми оцінками, ремонт коштуватиме державному бюджету від 3 до 5 мільйонів гривень.

«МОЗ звернувся до Уряду з проханням приєднатись до вирішення цього питання. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів та Міністерству економічного розвитку та торгівлі знайти кошти на капітальний ремонт покрівлі корпусу №2», — йдеться в повідомленні.

Комментировать

Нажмите для комментария