Новини

Михайло Радуцький: Законопроекти Супрун готував ще Квіташвілі

Михайло Радуцький

Президент клініки «Борис» повідомив, що законопроекти від Супрун, які було прийнято в жовтні, готував ще Квіташвілі, але кінцеву версію трохи обрізали.

«На сьогоднішній день, нарешті, Верховна Рада проголосувала закон… Нажаль, трохи обрізаний. Це закон, який готував ще Квіташвілі (займав посаду міністра охорони здоров’я України в період з 2014 по 2016 роки – ред.). Говорять, там Супрун реформа… Насправді, закони, які проголосувала Верховна Рада, готував ще Квіташвілі», — заявляє Радуцький.

На думку радника мера Києва, реформа в галузі необхідна, адже більшість коштів, які йдуть на фінансування сфери охорони здоров’я, не використовуються ефективно. Фінансування лише стін та робочих місць за кількістю ліжко-місць значно обмежує потенційну якість медичних послуг, які надаються пацієнтам, та занижує рівень зарплатні тих медичних кадрів, які дійсно присвятили своє життя роботі в цій галузі.

Верховна Рада прийняла реформу Супрун 6327 у другому читанні! Реформа стартує!

«Якщо депутати її не заговорять, не продовжать її далі обрізати. Обрізання в синагозі – це гарна штука, обрізання реформи – дуже погана», — заявив Радуцький.

Відзначимо, що серед народних депутатів є велика група людей, які незгодні з прийнятими законопроектами. Протягом останнього року Комітет з питань охорони здоров’я неодноразово звинувачував Міністерство в тому, що реформа обмежить доступ населення до якісної медицини.

В МОЗ назвали переваги використання міжнародних протоколів лікування

Тим не менш, цю реформу  підтримують країни G7 та Єврокомісія.

Комментировать

Нажмите для комментария