Новини

Михайло Радуцький розповів про стан легалізації медичного канабісу в Україні – займе певний час

Голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я нації Михайло Радуцький запевняє, що медичний канабіс в Україні буде легалізовано, але до цього процесу потребується ретельний підхід.

«Ми вважаємо, що медичний канабіс має стати доступним у країні, але ми не хочемо поспішати із цим питанням… Ми не обіцяємо це зробити у турборежимі, ми дуже ретельно вивчатимемо, щоб, не дай Боже, не зробити помилок. Не чекайте від нас швидкого рішення, але рішення буде, і ця ініціатива точно не є поганою для країни», — сказав Радуцький на брифінгу у Києві у четвер.

При цьому народний депутат від фракції «Слуга народу» зазначив, що на розгляді у профільному комітеті Верховної Ради України знаходяться одразу кілька законопроектів про застосування медичного канабісу.

У МОЗ розповіли коли лікарні перейдуть на нову систему фінансування та наскільки вони до цього готові

Також майбутню легалізацію прокоментував лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, який вважає застосування медичного канабісу в Україні для лікування важкохворих пацієнтів дуже хорошою ініціативою.

«Ми говоримо про медичне застосування з дуже високим контролем держави. Це треба зробити, тому що 2 млн людей в Україні щодня відчувають біль», — заявляє Давид Арахамія.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції